«ДІО - меблі»

 

- активно розвивається , основним напрямком діяльності є виготовлення та продаж корпусних меблів, шаф купе, торгового обладнання під замовлення в Дніпропетровську.


Меблі - це важлива складова нашого життя, вона оточує нас всюди. Основними вимогами до сучасних меблів є: якість, екологічність, оптимальне поєднання ціна = якість, мобільність, індивідуальність.


Торгове обладнання
Вся меблі виготовляються на сучасному обладнанні з використанням матеріалів та фурнітури тільки перевірених постачальників. Якість нашої корпусних меблів високо оцінили наші клієнти в своїх позитивних відгуках. На всі меблі надається гарантія!


Екологічність
Підтверджується сертифікатами на використовувані матеріали та комплектуючі.


Ціна
Ціна на меблі складається з багатьох складових. У нас ви зможете замовити меблі спираючись на свої потреби та можливості.


Мобільність
Жорстка конструкція стінок, гардеробів і прихожих , популярна ще кілька років тому, перестає бути актуальною, і їй на зміну приходять нові корпусні комплекти.Вся меблі виготовлені нашою компанією складається з окремих модулів, що дає можливість міняти інтер’єр квартири або будинку змінивши лише розстановку меблів.

 

Індивідуальність
Компанія «ДІО - меблі» не диктує своїм клієнтам умови, Ви самі вирішуєте якого розміру, глибини, висоти, кольору замовити кухонний гарнітур, шафа або ліжко. Ми лише допоможемо Вам з вибором матеріалів, фурнітури та дизайну.

Контакты